Texte de Joan Teixidor

Autor: Joan Miró
(1893 Barcelona - 1983 Palma de Mallorca, Španělsko)

značeno vzadu pod krytem: Joan Miró, Litografia original IV, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 43,5 x 35,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč