305. Kytice ve váze
Signováno vpravo dole nečitelně, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: pošk. 36 x 30 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč