Kytička
Autor: Blanka Velová
(1941 Hradec Králové - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 17 cm, rámování: 24 x 22 cm
Konec dražby: 17.10.2023 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč