307. Růže v kulaté váze
Autor: Dobroslav Vařejčka
(1935 Vítanov - ?)
signováno vpravo dole, malba pod sklem, rámováno
Technika: tempera, materiál: malba na kartónu
Šířka: 45,5 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 52,5 x 54,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč