123. Kristus na kříži
Autor: Leonidas Kryvošej
(1957)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 38 cm, výška: 55 cm, rámování: 56 x 39 cm
Konec dražby: 05.01.2022 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč