Chalupa

monogramováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1992
Šířka: 45 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 42 x 48,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.04.2024 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč