31. Pasák - T. Konečný
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1944
Šířka: 76 cm, výška: 61 cm, rámování: 74 x 88 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč