31. Solovjev Arkadi (*1902-?)

olej na plátně, PD, 31x56cm, rámováno 46x69cm

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč