31. Solovjev Arkadi (*1902-?)
olej na plátně, PD, 31x56cm, rámováno 46x69cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč