31. Weigert Jan B
olej na plátně, Plachetnice v přístavu, sig. PD nečitelně, datováno 1926, rozměr 51x69cm, rámováno 64x81,5cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč