Ženský akt

Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 99 cm, výška: 54 cm, rámování: 118 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč