81. U vody
Autor: Karel Skála
(1908 Praha - 2001 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 28 cm, výška: 35 cm, rámování: 36,5 x 29,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč