279. Pod stromy
Autor: Karel Kostial
(1878 Vrchlabí - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Šířka: 39 cm, výška: 29 cm, rámování: pošk. 34 x 44 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč