347. Dvojice
Autor: Laura Stadtegger
(? Německo)
volný list, kresba uhlem, signováno na reversu
Technika: kresba
Šířka: 63 cm, výška: 90 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč