376. Ryby
Autor: Jan Mrázek
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1982
Šířka: 40 cm, výška: 24,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč