152. Cestou ke kostelu
Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)
Signováno vlevo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 13.03.2023 21:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč