34. Břízky
Autor: Josef Arnet
(1906 Liberec)
signováno vlevo dole, zezadu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 80
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 18:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč