113. Konečně
Autor: Fam Annel
(1975)
signováno a datováno na reversu
Technika: akvarel, datace: 2022
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč