275. Plachetnice
Autor: Adolf Säfve
(1860 - 1922)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1902
Šířka: 21 cm, výška: 14 cm, rámování: 20 x 27 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč