Zářijový větrný den
Autor: Grainger Smith
(1892 Velká Británie - 1961)
signováno v malbě a na paspartě, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25 cm, výška: 17 cm, rámování: 40 x 49,5 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 18.12.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč