315. Vlnobití
Signováno vpravo dole - nečitelně, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 32 x 41 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč