10. Opatství poblíž Youghal
Autor: Alfred Augustus Glendening
(1840 - 1910)
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 91 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 109 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč