Opatství poblíž Youghal

Autor: Alfred Augustus Glendening
(1840 - 1910)

signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 91 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 109 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.07.2022 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč