16. Lesní vodopád
Autor: Alfred Augustus Glendening
(1840 - 1910)
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, rentoilováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 83 x 66 cm
Konec dražby: 31.10.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč