12. Krajina
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1986
Šířka: 80,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 61 x 85,5
Konec dražby: 12.04.2023 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč