134. Studie paní Kinclové
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
Monogramováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě, získáno přímo od autora
Technika: kombinovaná technika, datace: 1940
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: pasparta 37 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč