168. V divadelní šatně
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 58 x 68
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč