183. Dívčí portrét
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
Signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 38 cm, rámování: 56,5 x 41 cm
Konec dražby: 12.04.2023 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč