30. Rodina Kinclových - XL formát
Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, portrét rodiny Kinclových, který malíř František Jiroudek maloval na zakázku pro pana Kincla, obraz pochází přímo z rodiny, doloženo kopii korespondence mezi Františkem Jiroudkem a panem Kinclem
Technika: olej na překližce, datace: 1940
Šířka: 100 cm, výška: 65 cm, rámování: 89 x 123 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč