150. Procházka u řeky
Autor: Alexander Fuller Maitland
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 31 cm, rámování: 52 x 69 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč