154. Krajina
Autor: Vladimír Štěpánek
(1906 Holásky - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 67 cm
Konec dražby: 25.09.2018 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč