154. Krajina

Autor: Vladimír Štěpánek
(1906 Holásky - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 53 x 67 cm

Konec dražby: 25.09.2018 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč