167. Šeříky
Autor: Vladimír Štěpánek
(1906 Holásky - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 75 cm, výška: 59 cm, rámování: 72,5 x 86,5 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč