Studie aktu ženy
Autor: Bedřich Wachsmann
(1871 Svojšice - 1944 Praha)
Monogramováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba, datace: 1931
Šířka: 56 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 64 x 89 cm
Konec dražby: 10.04.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč