27. Pánův Kříž
Autor: František Štancl
(1885 - ?)
Rámováno a zaskleno, na reversu autorské razítko a autorský popisek a datace
Technika: olej na kartonu, datace: 1921
Šířka: 26 cm, výška: 21 cm, rámování: 40 x 45 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč