Chalupa v zimě

Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)

signováno vlevo dole, paspartováno, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 28 x 31 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč