21. Chalupy
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pasparta poškozena
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 21 cm, rámování: 48 x 89 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč