21. Chalupy

Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, pasparta poškozena
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 21 cm, rámování: 48 x 89 cm

Konec dražby: 25.09.2018 18:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč