Zima ve vesnici

Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)

signováno vlevo dole slabě, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 33 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 33 x 50

Konec dražby: 05.02.2024 21:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč