Zima ve vesnici
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole slabě, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 33 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 33 x 50
Konec dražby: 05.02.2024 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč