Zimní krajina L formát

Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)

signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1968
Šířka: 67,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 54 x 96,5

Konec dražby: 05.02.2024 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč