Studna

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 63 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč