Vlaštovky za oknem

Autor: Eva Adamcová
(1950 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 82/100, volný list
Technika: akvatinta
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 31 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč