Zátiší s květinami
Autor: Peter Krisam
(1901 Klüsserath, Německo - 1985 Trevír, Německo)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 65 cm, rámování: 78 x 68 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 09.11.2023 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč