43. Lodě na břehu
Autor: Edgar Foiette
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 41 cm, rámování: 50 x 60 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 30.05.2022 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč