318. Mezi domy, 2 kusy
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: dřevoryt, datace: 1917
Šířka: 15 cm, výška: 23 cm, rámování: 41 x 31 cm
Konec dražby: 14.06.2021 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč