1067. Konvolut 4 ks grafik
Autor: Jan Rambousek
(1895 Praha - 1976 Praha)
Konvolut 4 ks litografií a dřevořezeb, signováno tužkou v pravém dolním rohu, rámováno a zaskleno, některé paspartovány.
Rozměry od 18 x23 cm do 20 x 30, rámování až 36 x 46
Technika: litografie
Konec dražby: 10.02.2020 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč