29. Předjaří pod Šumavou
Autor: Jan Rambousek
(1895 Praha - 1976 Praha)
signováno vlevo nahoře, autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 39 x 47
Konec dražby: 13.05.2024 20:09 SELČ
Zbývá: 11d 15h 54m 33s
Vyvolávací cena: 3 000 Kč