26. Zima na Vysočině
Autor: Jaroslav Sodomka
(1919 Kameničky - 1975 Kameničky)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 70 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč