32. Hanák
olej na plátně, Květiny ve váze, sig. LD 37, rozměr 48,5x 38 cm, rámováno 67x 57,5cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč