32. Janoušek Dušan 1926 - 1996
volný grafický list, ex libris Josef Vaca, signováno a datováno PD, 1963, 66/100
Konec dražby: 30.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 Kč