32. Toman František (*1886-?)
olej na kartonu, sign PD, 39x48cm, rámováno 50x60cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč