320. Votlučka Karel - Karmelická ulice
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1933
Šířka: 45 cm, výška: 50 cm, rámování: 57 x 52 cm
Konec dražby: 09.06.2020 22:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč