185. Lovecký motiv
Autor: Nikola Petrov
(1881 Vidin - 1916 Sofie)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 26 cm, výška: 18 cm, rámování: 34,5 x 41 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč