152. Kytice léta
Autor: Jan Hladký
(1931 Dubňany)
signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1989
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 64,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč